Piia Põldmaa (Rakett)
Piia on töötanud siin ja sealpool lahte graafilise disaineri ja ADna juba aastast 1993. Ehk siis pea sama kaua kui reklaamimaailm Eestis olemas on olnud. Hetkel astronaut Raketis. Lisaks Kunstiülikooli lõpetamisele on tal ka tagataskus disainijuhtimise magistrikraad Helsingi Aalto Ülikoolist. Omab sahtlitäit diplomeid ja auhindu kõikvõimalikelt konkurssidelt. Neist olulisemaks peab aga seda, kas ta disainilahendused ka reaalselt töötavad ja kliente rõõmsamaks muudavad. Kujundanud kõikvõimalikke asju kõikvõimalikes mastaapides. Väiksemad asjad mahuvad rahakotti ja suurimad projektid on hõlmanud ka kogu Euroopat. Üle kõige armastab pakendidisaini. (Kui 500 pakendikujundust täis sai, siis edasi enam ei viitsinud lugeda.) Tööst vabal ajal tegeleb tööga ja muul ajal kasvatab lapsi, lilli ja erinevate kultuuriasutuste piletikassade käivet.Kerstin "Kessu" Raidma (Tabasco)
Töötanud disaineri ja AD-na mitmes toredas Eesti agentuuris, tuleb reklaamivallas tegutsemist ära pea kümme aastat, tunnistuseks taskus nii mõnedki munad ja auhinnad. Hetkel noore kuid terava agentuuri Tabasco üks mootoritest. Tunneb rõõmu ideegeneraator olemisest, ning seda julgust on rakendanud ka muudes eluliselt tähtsates valdkondades peale reklaami. Lemmiktegevuseks erksa pilguga enda ümber vaatamine ja põneva info enesesse ning seejärel paberile/ekraanile talletamine.Maarja Mõtus
Maarja on vabakutseline disainer. Tema algatatud Võru '82 kaubamärk pälvis Eesti parima disainiprojekti tiitli BRUNO 2010, samuti on ta riiulil ADC*E auhinnakuubik pakendikujunduse eest. Ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia 2010. aastal tootedisaini erialal, hetkel jätkab õpinguid magistrantuuris disaini ja tootearenduse erialal EKA ja TTÜ ühendõppekaval.


Madis Palm
Madis on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli fotograafia erialal ja üle kümne aasta töötanud vabakutselise moe- ja reklaamfotograafina. Tema käekirja fotograafina on mõjutanud huvi filmi ja maalikunsti vastu. Teiste töödes hindab kõrgelt vaimukaid ideid ja haaravaid visuaale. Tema pilte on avaldatud enamikes Eesti ajakirjades ja mitmetes rahvusvahelistes väljaannetes. Lisaks igapäevasele fotograafi tööle on Madis andnud loenguid fotograafiatudengitele ja osalenud mitmetes foto ja moekonkursside zhüriides.Mart Anderson (DDB)
Mart on DDB Eesti Art Director. Samuti Eesti rahvusliku kirjakunsti edendaja ja tüpograafia õppejõud Tartu Kõrgemas Kunstikoolis Ta on tõõtanud varasemalt loovatel ametikohtadel agentuurides Vatson&Vatson, Zavod BBDO, Trust, Inorek Marketing. Vahelduseks reklaamitööle on olnud kolm aastat kirjastuse Koolibri peakunstnik. Tema tööd on saanud äramärkimist nii Kuldmunal, kui raamatukonkursil 25 kaunimat raamatut, millede žüriides ta ise ka korduvalt kaasa on löönud. EKGL ja ATypI liige.Joosep Volk (Tolm)
 Animastuudio Tolm loovjuht ja üks asutajatest. Eesti Kunstiakadeemia külalisõppejõud, valdkonnas tegutsenud üle kümne aasta. Armastab kõike, mis liigub... pisima detailini. Ütleb, et animatsioonis ei ole "pisikesi detaile" - animatsioon koosnebki pisidetailidest.Jaanus Tamme  
Jaanus Tamme on hariduselt arhitekt ja töötanud disainerina juba üle 20 aasta. Karjääri alustas erinevates agentuurides ja freelancerina kuni otsustas oma vasaku käe ja mõlemad ajupoolkerad tööle panna reklaamiagentuuris TANK kus töötas ligi 15 aastat AD-na ja loovjuhina olles ise ka üks omanikest. 4 aastat tagasi tegi Jaanus kannapöörde ning otsustas ühendada oma kogemused arhitektuuri ja kommunikatsiooni vallas ja asutas ettevõtte Sailinvest, mis hetkel tegeleb sellise nähtusega nagu "City Marketing". Valikuliselt tegeleb brändinguga ning kommunikatsiooninõustajana. Põhitegevevusena arendab Tallinnas Noblessneri sadamakvartalit ja konsulteerib Shanghai kesklinna sadama re-positsioneeringut ja arendust. Elu üle mõtleb järele soolo ookeanipurjetamise võistlustel.  Ionel Lehari (Identity / ADC*Estonia)
Reklaamitööstuses aastast 1994 Kontuuri Art Directorina. 2001 aastast tegev brändingufirma Identity Creative Directorina. Põhitegevus on identiteediprojektide juhtimine, sekka ka pakendi- ja messidisaini. Võitnud Kuldmunal kõikides värvides mune ja saanud aastal 2008 Identity ridades Golden Hammeril aasta loovagentuuri tiitli Creative Case. Nähtavametest projektidest mõned: Shanghai EXPO 2010 Eesti Paviljon, Euroopa Kultuuripealinn 2011 Tallinn, Erinevus Rikastab, Bauhof, Solaris... Kristian Kirsfeldt (Velvet)
Hariduselt ehitusinsener, kuid teinud kuus aastat tööd reklaami ja disaini valdkonnas. Insenerina nõuab igalt töölt läbimõeldud ülesehitust ja tugevat konstruktsiooni. Reklaamimehena hindab sõnumi lühidust ja täpsust. Põhitöö kõrvalt vaikselt ka harrastuskirjanik. Avaldanud reklaamikriitikat ja rahvuseepose uusversiooni "Kalevipoeg 2.0".Kersti Sülla (Antalis)
Olen hariduselt käsitöö ja kodunduse õpetaja. Oma erialal olen töötanud ainult mõned aastad. Juba 14 aastat töötan ma paberite hulgimüügi ettevõttes Antalises, trükipaberite konsultandina. Lisaks konsulteerimisele tegelen ma Antalise klientide, graafilise disaini ja polügraafia tundengite koolitamisega. Õpetan neid tundma materjali kuhu nende looming trükitakse ning seda, kuidas trükitöös parimat võimalikku kvaliteeti saavutada.