Ühendame Koolitame
Tunnustame

ADC*Estonia ehk Art Directors Club Estonia on loodud selleks, et tõsta Eesti kommunikatsioonitööstuse kunstilist taset, propageerida ja arendada loovust. Klubi koondab endas juhtivate agentuuride loovtöötajaid, kes osalevad klubi töös vabatahtlikkuse alusel. Olles seotud ADC*Europe võrgustikuga, esindab ADC*Estonia samu väärtusi, mis sarnased klubid üle maailma.

Aastate jooksul oleme korraldanud mitmeid konkursse koostöös ERALiga, organiseerinud tööstuse spetsifiliseid seminare (näiteks briifingu teemal) ning kutsunud Eestisse mitmeid tipp-tegijaid loenguid ja koolitusi pidama. Oleme veendumusel, et Eesti kliendid vajavad kõrgetasemelisi tulemusi ning me peame olema suutelised neid pakkuma. 

Sel aastal otsustasime lahutada ADC auhinnad ERALi poolt antavatest auhindadest. Vajadus on reklaamispetsiifikast erinevate kategooriate hindamiseks - juba ainuüksi konkursi osalemisankeedid on täiesti erinevad. Lisaks näeme me ette, et žürii juht peaks olema sõltumatu välisekspert: meil on siiani žüriides osalenud Pablo Martin, Mario Mandacaru, Christian Hoffmann, Garrett Stokes jne. Oleme juba läbi viinud Eesti internetiauhinnad 2009 konkursi, 2010. aasta jaanuaris korraldasime Eesti Disainiauhinnad 2009. Sel kevadel on plaanis korraldada noortele suunatud portfoliokonkursi, mille võidutööd kvalifitseeruvad osalema ADC Young Guns International konkursil.